| Modelnummer: | Hout -plastic wallboard WPC |
| MOQ: | 50 stuks |
| Prijs: | $0.86-1.20 / piece |
Moderne WPC wandpaneel 160x24x2900 WPC wand bekleding panelen Indoor WPC Fluted Wall Panel
| Naam | WPC-groefwandpaneel |
|---|---|
| Buitenmateriaal | PVC |
| Inwendige materialen | WPC |
| Breedte | 168 mm |
| Dikte | 23 mm |
| Lange | 2.9m / 3m |
| Gewicht in meter | 840 g |
Honderden kleuren om uit te kiezen
Welkom klanten uit verschillende regio's om de fabriek te bezoeken
Ondersteuning bij het verzenden van monsters voor evaluatie
Henan Huansen Building Materials Co., Ltd. is een nieuwe fabriek voor milieu-materialen die onderzoek, ontwerp, productie, verkoop en after-sales service integreert.heeft meer dan 15 jaar productie-ervaring, meer dan 200 werknemers en 35 geavanceerde productielijnen, productie van 400.000 vierkante meter WPC producten per jaar.Zuidoost Azië, en het Midden-Oosten, en hebben veel lof gekregen van klanten.
LEMU is gespecialiseerd in verschillende hout-plasticproducten, waaronder buitenwandpanelen, binnenwandpanelen, plafondmaterialen, vloeren, buitenbouwmaterialen, enz.Al onze WPC-producten voldoen aan kwaliteitsinspectie-normen zoals CNAS, ISO 9001, CE, enz. "Kwaliteit eerst, klantgericht" is onze bedrijfsfilosofie. We bieden gediversifieerde producten, kwaliteitsborging en leveren OEM & ODM-diensten.Welkom in onze fabriek voor win-win samenwerking..
Een kleine hoeveelheid vracht duurt gewoonlijk een week, of ongeveer twee weken als het een hele container is.
Grote hoeveelheden producten kunnen worden aangepast met exclusief logo.
Het is raadzaam om contact op te nemen met de expediteur voor het transport omdat onze producten erg zwaar zijn en de transportkosten relatief hoog zijn.
Onze producten zijn veilig en betrouwbaar en hebben de CE-certificering en chemische veiligheidstests doorstaan.