| Modelnummer: | WPC -paneel |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | $0.75-0.80 / piece |
| Naam | WPC-groefwandpaneel |
|---|---|
| Buitenmateriaal | PVC |
| Inwendige materialen | WPC |
| Breedte | 168 mm |
| Dikte | 23 mm |
| Lange | 2.9m / 3m |
| Gewicht in meter | 840 g |
Welkom klanten uit verschillende regio's om onze fabriek te bezoeken
We ondersteunen het verzenden van monsters voor evaluatie
Henan Huansen Building Materials Co., Ltd. is een nieuwe fabriek voor milieu-materialen die onderzoek, ontwerp, productie, verkoop en after-sales service integreert.We hebben meer dan 15 jaar productie ervaring.We produceren jaarlijks 400.000 vierkante meter WPC producten, uitgevoerd naar meerdere landen waaronder Europa, Amerika, Zuidoost-Azië,en het Midden-Oosten, ontvangt uitstekende feedback van klanten.
Wij zijn gespecialiseerd in verschillende houten plastic producten, waaronder buitenwandpanelen, binnenwandpanelen, plafondmaterialen, vloeren en buitenbouwmaterialen.Al onze WPC-producten voldoen aan kwaliteitsinspectie-normen zoals CNAS"Kwaliteit op de eerste plaats, klantgericht" is onze bedrijfsfilosofie.Welkom in onze fabriek voor win-win samenwerking..