| Αριθμός μοντέλου: | Πίνακας WPC |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| Τιμή: | $0.75-0.80 / piece |
| Όνομα | Πάνελ Τοίχου με Αυλακώσεις WPC |
|---|---|
| Εξωτερικά Υλικά | PVC |
| Εσωτερικά Υλικά | WPC |
| Πλάτος | 168mm |
| Πάχος | 23mm |
| Μήκος | 2.9m / 3m |
| Βάρος ανά Μέτρο | 840g |
Καλωσορίζουμε πελάτες από διάφορες περιοχές να επισκεφθούν το εργοστάσιό μας
Υποστηρίζουμε την αποστολή δειγμάτων για αξιολόγηση
Η Henan Huansen Building Materials Co., Ltd. είναι ένα νέο εργοστάσιο περιβαλλοντικών υλικών που ενσωματώνει έρευνα, σχεδιασμό, παραγωγή, πωλήσεις και υπηρεσίες μετά την πώληση. Ιδρύθηκε το 2008, έχουμε πάνω από 15 χρόνια εμπειρίας παραγωγής, περισσότερους από 200 υπαλλήλους και 35 προηγμένες γραμμές παραγωγής. Παράγουμε 400.000 τετραγωνικά μέτρα προϊόντων WPC ετησίως, εξάγοντας σε πολλές χώρες, συμπεριλαμβανομένης της Ευρώπης, της Αμερικής, της Νοτιοανατολικής Ασίας και της Μέσης Ανατολής, λαμβάνοντας εξαιρετικά σχόλια από τους πελάτες.
Ειδικευόμαστε σε διάφορα προϊόντα ξύλου-πλαστικού, συμπεριλαμβανομένων εξωτερικών πάνελ τοίχου, εσωτερικών πάνελ τοίχου, υλικών οροφής, δαπέδων και εξωτερικών δομικών υλικών. Όλα τα προϊόντα WPC μας πληρούν πρότυπα επιθεώρησης ποιότητας όπως CNAS, ISO 9001 και CE. "Πρώτα η ποιότητα, με επίκεντρο τον πελάτη" είναι η επιχειρηματική μας φιλοσοφία. Προσφέρουμε διαφοροποιημένα προϊόντα, διασφάλιση ποιότητας και παρέχουμε υπηρεσίες OEM & ODM. Καλώς ήρθατε στο εργοστάσιό μας για αμοιβαία επωφελή συνεργασία.