| Επωνυμία Μάρκας: | AOLO |
| Αριθμός μοντέλου: | AL-GS177-13A |
| MOQ: | 150 |
| Τιμή: | 2.72-3$ |
| Όροι πληρωμής: | TT |
| Ονομασία | Πίνακας εξωτερικού τοίχου PE |
|---|---|
| Εξωτερικά υλικά | ΠΕ |
| Εσωτερικά υλικά | WPC |
| Διάμετρο | 219 χιλιοστά |
| Δάχος | 26 χιλιοστά |
| Διάρκεια | 2.9m / 3m |
| Βάρος σε μέτρο | 2900 g |