| Επωνυμία Μάρκας: | E&R WOOD |
| Αριθμός μοντέλου: | Πάνελ τοίχου |
| MOQ: | 100 Τεμάχια |
| Τιμή: | $5.50-6.90 / piece |
Τα συμπαγή ξύλινα ακουστικά πάνελ είναι υλικά υψηλής απόδοσης ηχοαπορρόφησης κατασκευασμένα από φυσικά ξύλα υψηλής ποιότητας, όπως δρυς, καρυδιά, σφένδαμο και πεύκο. Μέσω της ακριβούς αυλάκωσης, διάτρησης και προηγμένου δομικού σχεδιασμού, αυτά τα πάνελ συνδυάζουν απρόσκοπτα την αισθητική του φυσικού ξύλου με την επαγγελματική ακουστική λειτουργικότητα, καθιστώντας τα ιδανικά για αρχιτεκτονική εσωτερική διακόσμηση και εφαρμογές ελέγχου θορύβου.
Αυτά τα καινοτόμα πάνελ απορροφούν αποτελεσματικά ηχητικά κύματα μεσαίων έως υψηλών συχνοτήτων μέσω των σχισμών ή των διάτρητων δομών τους, μετατρέποντας την ηχητική ενέργεια σε θερμική ενέργεια για τη μείωση της ηχούς, τη συντόμευση του χρόνου αντήχησης και τη σημαντική βελτίωση της καθαρότητας της ομιλίας. Με τα αυθεντικά τους μοτίβα νερά ξύλου, προσφέρουν μια κομψή, ζεστή αισθητική κατάλληλη για μοντέρνα, μινιμαλιστικά, κινέζικα και σκανδιναβικά στυλ εσωτερικής διακόσμησης.
Φιλικά προς το περιβάλλον, ανθεκτικά και εύκολα στην εγκατάσταση, τα συμπαγή ξύλινα ακουστικά πάνελ είναι η τέλεια λύση για οικιακούς κινηματογράφους, στούντιο ηχογράφησης, μουσικά δωμάτια, αμφιθέατρα, αίθουσες συνεδριάσεων, γραφεία, ξενοδοχεία, βιβλιοθήκες και άλλους χώρους που απαιτούν τόσο ανώτερη ποιότητα ήχου όσο και υψηλή διακοσμητική εμφάνιση.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Ακουστικά Πάνελ |
| Εξωτερικά Υλικά | Ξύλο |
| Εσωτερικά Υλικά | Πολυεστέρας |
| Πλάτος | 600mm |
| Πάχος | 21mm |
| Μήκος | 2400mm, 2800mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο Χρώμα |
Η Henan Huansen Building Materials Co., Ltd είναι ένας κορυφαίος κατασκευαστής περιβαλλοντικών υλικών που ενσωματώνει έρευνα, σχεδιασμό, παραγωγή, πωλήσεις και υπηρεσίες μετά την πώληση. Ιδρύθηκε το 2008, το εργοστάσιό μας διαθέτει πάνω από 15 χρόνια εμπειρίας παραγωγής, απασχολώντας πάνω από 200 εξειδικευμένους εργάτες και λειτουργώντας 35 προηγμένες γραμμές παραγωγής.
Παράγουμε 400.000 τετραγωνικά μέτρα προϊόντων WPC ετησίως, τα οποία έχουν εξαχθεί σε πολλές χώρες, συμπεριλαμβανομένης της Ευρώπης, της Αμερικής, της Νοτιοανατολικής Ασίας και της Μέσης Ανατολής, κερδίζοντας ευρεία αναγνώριση από τους πελάτες.
Η Henan Huansen Building Materials Co., Ltd ειδικεύεται σε ολοκληρωμένες σειρές προϊόντων ξύλου-πλαστικού, συμπεριλαμβανομένων εξωτερικών πάνελ τοίχου, εσωτερικών πάνελ τοίχου, υλικών οροφής, δαπέδων και εξωτερικών δομικών υλικών. Όλα τα προϊόντα WPC μας πληρούν αυστηρά πρότυπα επιθεώρησης ποιότητας όπως CNAS, ISO 9001 και πιστοποίηση CE.
"Πρώτα η ποιότητα, πελατοκεντρική" είναι η βασική επιχειρηματική μας φιλοσοφία. Προσφέρουμε διαφοροποιημένα προϊόντα με εγγυημένη ποιότητα, μαζί με ολοκληρωμένες υπηρεσίες OEM & ODM. Καλωσορίζουμε επισκέψεις στο εργοστάσιό μας για αμοιβαία επωφελή συνεργασία.