| Επωνυμία Μάρκας: | WAYSON |
| Αριθμός μοντέλου: | XWB-BJLBX-150(12) |
| MOQ: | 50 τεμάχια |
| Τιμή: | $13-15 / piece |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
Τα ακουστικά πάνελ από μασίφ ξύλο είναι premium, πολυλειτουργικά υλικά εσωτερικής δόμησης που ενσωματώνουν απρόσκοπτα επαγγελματική ακουστική απόδοση, φυσική ξύλινη αισθητική και περιβαλλοντική βιωσιμότητα. Κατασκευασμένα από υψηλής ποιότητας φυσικό μασίφ ξύλο – συμπεριλαμβανομένης της δρυός, της καρυδιάς, του σφενδάμου, του πεύκου, της τέφρας και άλλων premium ξύλων – αυτά τα πάνελ είναι μηχανικά ακριβείας μέσω προηγμένων διαδικασιών αυλάκωσης, διάτρησης και πλαστικοποίησης για να προσφέρουν εξαιρετικό έλεγχο θορύβου, αναβαθμίζοντας παράλληλα την οπτική εμφάνιση οποιουδήποτε χώρου.
Η ανώτερη ικανότητα απορρόφησης ήχου προέρχεται από ένα επιστημονικά σχεδιασμένο πολυεπίπεδο σύστημα: ένα μπροστινό στρώμα από μασίφ ξύλο με ακριβώς κομμένες σχισμές, μια ηχοπερατή μη υφασμένη υφασμάτινη πλάτη και έναν ακουστικό πυρήνα υψηλής πυκνότητας. Τα ηχητικά κύματα περνούν μέσα από τις σχισμές, υφίστανται πολλαπλές ανακλάσεις και τριβή εντός της δομής, μετατρέποντας την ηχητική ενέργεια σε θερμική ενέργεια για την αποτελεσματική μείωση των επιπέδων θορύβου και την εξάλειψη της ηχούς.
Αυτά τα πάνελ είναι βελτιστοποιημένα για την απορρόφηση θορύβου μεσαίων έως υψηλών συχνοτήτων (500Hz-4000Hz) – συμπεριλαμβανομένης της ανθρώπινης ομιλίας, της μουσικής και των περιβαλλοντικών ήχων – επιτυγχάνοντας Συντελεστή Μείωσης Θορύβου (NRC) 0.85-0.9 για επαγγελματικούς χώρους ήχου.
Κατασκευασμένα από 100% φυσικό μασίφ ξύλο με εξαιρετικά χαμηλές εκπομπές φορμαλδεΰδης, συμμορφούμενα με τα διεθνή περιβαλλοντικά πρότυπα E0, ENF και CARB P2. Μη τοξικά, άοσμα και ασφαλή για μακροχρόνια χρήση.
Υποβάλλονται σε αυστηρή ξήρανση σε φούρνο, αντιδιαβρωτική και αντιπαραμορφωτική επεξεργασία για διαστατική σταθερότητα. Υψηλή δομική αντοχή και αντοχή σε κρούση εξασφαλίζουν μεγάλη διάρκεια ζωής με ελάχιστη παραμόρφωση ή ρωγμές.
Διαθέσιμα σε διάφορα είδη ξύλου, χρώματα και επιφανειακές επεξεργασίες. Ο σχεδιασμός με σχισμές προσθέτει μια τρισδιάστατη, υφή εμφάνιση που συμπληρώνει μοντέρνα, μινιμαλιστικά, σκανδιναβικά και πολυτελή στυλ εσωτερικής διακόσμησης.
Διαθέσιμα σε τυπικά μεγέθη με προσαρμόσιμο πάχος, απόσταση αυλακώσεων και είδος ξύλου. Διαθέτουν σχεδιασμό με αρμούς για γρήγορη, φιλική προς τα εργαλεία εγκατάσταση σε τοίχους και οροφές.
| Όνομα | Ακουστικά πάνελ |
| Εξωτερικά Υλικά | Ξύλο |
| Εσωτερικά Υλικά | Πολυεστέρας |
| Πλάτος | 600mm |
| Πάχος | 21mm |
| Μήκος | 2400mm, 2800mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο Χρώμα - Εκατοντάδες διαθέσιμα χρώματα |
Η Henan Huansen Building Materials Co., Ltd είναι ένα νέο εργοστάσιο περιβαλλοντικών υλικών που ενσωματώνει έρευνα, σχεδιασμό, παραγωγή, πωλήσεις και υπηρεσίες μετά την πώληση. Ιδρύθηκε το 2008 με πάνω από 15 χρόνια εμπειρίας παραγωγής, απασχολούμε πάνω από 200 υπαλλήλους και λειτουργούμε 35 προηγμένες γραμμές παραγωγής, παράγοντας 400.000 τετραγωνικά μέτρα προϊόντων WPC ετησίως.
Τα προϊόντα μας εξάγονται σε πολλές χώρες, συμπεριλαμβανομένης της Ευρώπης, της Αμερικής, της Νοτιοανατολικής Ασίας και της Μέσης Ανατολής, και έχουν λάβει εξαιρετική ανατροφοδότηση από τους πελάτες. Ειδικευόμαστε σε διάφορα προϊόντα ξύλου-πλαστικού, συμπεριλαμβανομένων εξωτερικών πάνελ τοίχου, εσωτερικών πάνελ τοίχου, υλικών οροφής και δαπέδων. Όλα τα προϊόντα πληρούν πρότυπα επιθεώρησης ποιότητας όπως CNAS, ISO 9001 και πιστοποίηση CE.